SEO Uyumlu Özgün Makale Hizmeti


Diğer web Sitesi ve Bloglardan Farklı Olmanızı Sağlayacak Özgün Makaleler Yazılır

   Diğer İnternet sitesi yada bloglardan farklı ve özgün içeriğe olan ihtiyacın her geçen gün dahada artan bir öneme sahip olduğunu çoğu webmaster bilir. Çünkü arama motorlarında yükselen bir web sitenizin olması demek sitenizi birçok kişinin ziyaret etmesi demektir. Tabi ki bir web sitesi sadece özgün içerik ile önemli bir yükseliş sağlayabilir.
   Google başta olmak üzere diğer arama motorlarının özgün içeriğe ne kadar önem verdiğini eminim çok iyi bilirsiniz. Zaten bu nedenle açılan her sitenin özgün içeriklerle sistemli bir şekilde güncellenmesi gerekir ki daha fazla ziyaretçisi olabilsin.Daha fazla ziyaretçi demek daha fazla reklam alabilmek demek ve bu da daha fazla kazanç demek.İyi günler yaklaşık 5 yıldır makale yazarlığı yapıyorum.
Yaklaşık 6 yıldır makale yazarlığı yapıyorum. İstediğiniz herhangi bir konu ile ilgili gereken araştırmaları yapar, % 100 özgünlük oranına sahip SEO uyumlu, yazım hatalarına karşı denetlenmiş ve semantik özelliğe sahip makaleler yazıyorum.
  • Makale yazma dışında isterseniz sitenize/blogunuza tamamen özgün yorum hizmeti verilir. Konular okunarak konu ile alakalı yorum yapılır.
  • Tanıtım yazısı yazdırmak ve yayınlatmak isterseniz vereceğiniz web sitesini tanıtmaya yönelik makaleniz özgün bir şekilde hazırlanır.(300 kelime, 10 TL)
  • Tanıtım makalenizi yayınlatmak isterseniz kendi blogumda +15 TL ücretle yayımlayabilirim.
  • Tanıtım makalenizi hem yazdırıp hem de yayınlatmak isterseniz +20 TL ödemeniz yeterlidir.
  • Danışmak istediğiniz bir konu olursa mesaj atabilirsiniz.
  • İletişim için Skype: 05061798648 Orhann ekleyebilir ya da orhanxesen@gmail adresine mail atabilirsiniz.
  • 100 kelime için 1,5 tl'ye makaleleriniz yazılır

Örnek makaleler için inceleyebilirsiniz;

Hazır Makale Satışı 
Makaleler SEO uyumlu ve tamamen özgündür. İstediğiniz hazır makaleyi bulamazsanız sizin için yazabilirim. Detaylar için lütfen iletişime geçin.

Post a Comment

Yorum yapmayı unutmayın lütfen, yorum yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka konu ile alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için mail atabilirsiniz