Akıllı Telefonlara Katlanabilirlik Kazandıracak Tasarım Göründü - Tekno Haber,Nasıl Yapılır,Blogger Dünyası,Hayatın İçinden Bilgiler

Post Top Ad

Responsive Ads Here

Akıllı Telefonlara Katlanabilirlik Kazandıracak Tasarım Göründü

Share This
Akıllı Telefonlara Katlanabilirlik Kazandıracak Tasarım Göründü

Akıllı Telefonlara Katlanabilirlik Kazandıracak Tasarım Göründü

Hızla ilerleyen teknolojide katlanabilir akıllı telefonlar olacak.Şimdiden katlanabilir cihazlar ile ilgili konsept tasarımlar meydana çıktı.
Katlanabilen bir telefon tasarımı geldiği zaman genelde fazla garip geliyor. Her seferinde gerçekçi bir ürün geliyor ve şaşkınlık içine  yeni tasarımları görüyoruz. Samsung‘un bazı patentleri daha yanıltıcı görünüyordu. Ve şimdi Samsung’un vizyonuyla kusursuz bir şekilde katlanabilir bir telefon tasarım görüntüleri meydana çıktı.Bu yeni katlanabilir telefon tasarım Chesky Wong yönünden yapılmıştır.Ve son derece beğeni kazanmış durumda.
 


Her şeyden evvel Japon tasarımcılarının konseptini burada şahsi gösterdiğimiz için üzgün olmadıklarını umuyoruz, zira şahsi bir proje.Ve aslında görkemli bir konsept.Photoshop kullanılarak düzenlendiğinde, akıllı telefonun ekran alanını üç katına çıkararak bir tablet durumuna gelir ve galiba ön görü edersem 10 inçlik bir tablet olduğunu söyleyebilirim. Menteşeler son derece görülebilir, bu da istikbal kuşak katlanabilir birimlerden kurtulması gereken şeylerden.

Açıldıktan ve bir klavye ile bir arada çalıştırıldığında, bilgisayar görüntüsü kazanabiliyor.Katlandığında, akıllı telefon son derece kalın, fakat ilk modellerde genelde deneme esnasında ödeyeceği fiyat budur. Belki çift ekran yaklaşımı daha iyi olurdu.Pil ömrü nasıl olur onuda bilemiyoruz.Özellikleride en fazla kurcalanan konulardan biri.Katlanabilir telefonlar bugünümüzde sahip olunan değil.Fakat birfazla firma katlanabilir cihazlar üretmeyi planlıyor.Gelişen teknolojide birfazla yeni tasarımlar meydana çıkıyor.Farklı tasarıma sahip mobil cihazlar görüyoruz.

5 yorum:

 1. Katlanan değil kapaklı akıllı telefon istiyorum. Eski telefonlarda whatsapp olsa bir dakika düşünmem onları kullanırım.

  YanıtlaSil
 2. Önceden olsa imkansız derdim ama teknoloji öyle bir konuma geldi ki her şey mümkün oluyor.

  YanıtlaSil
 3. Artık cam film üzerine bile devre kartı yazabiliyorlar bundan dolayı katlanan telefonların gelmesi çok yakın.

  YanıtlaSil
 4. Teknoloji sonsuz... Durmak bilmiyor. Kimbilir daha neler çıkacak :)

  YanıtlaSil
 5. Bu gelişen teknoloji beni korkutuyor be bu kadar olacağını düşünmezdim

  YanıtlaSil

Yorum yapmayı unutmayın lütfen, yorum yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka konu ile alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için mail atabilirsiniz

Post Bottom Ad

Responsive Ads Here