İphone Telefonlardaki Fotoğraflar Nasıl Paylaşılır Yada Yazdırılır? - Tekno Haber,Nasıl Yapılır,Blogger Dünyası,Hayatın İçinden Bilgiler

Post Top Ad

Responsive Ads Here

İphone Telefonlardaki Fotoğraflar Nasıl Paylaşılır Yada Yazdırılır?

Share This
İphone Telefonlardaki Fotoğraflar Nasıl Paylaşılır Yada Yazdırılır?

İphone Telefonlardaki Fotoğraflar Nasıl Paylaşılır Yada Yazdırılır?

Akıllı telefonlar aralarında bir takım modellerin tepe modeli olarak ön tasarıya çıktığı çoğalış malum bir hakikat. Bu modeller aralarında ise en fazla konuşulan markalardan biri Apple bir öbür ise Samsung olarak biliniyor. Akıllı telefon tarihinde en oldukça başarılı 2 marka olarak gösterilen bu markaların haliyle indirilmeye sürdükleri akıllı telefonlarda heyecanla bekleniyor.Nitekim her 2 şirketin da birbirlerine üstünlük sağlamak amaçlı bu meydanda her yil yepyeni özelliklere sahip meydana iştirak eden yepyeni akıllı telefon modellerini de indirilmeye sürdüğünü biliyoruz. Bu noktada en fazla konuşulan modellerden birisi de Apple'ın akıllı telefon serisi meydana iştirak eden iPhone. Akıllı telefonlar aralarında en oldukça başarılı tepe modellerden biri olarak gösterilen iPhone ailesinin her yil kullanıcılara da çoğu yepyeni özellik sunuluyor. Bütün bu özelliklerle birlikte ise hem bir akıllı telefon tüketimi kolaylaştırılıyor hem bir de kullanıcılara çoğu ayrıcalıklı hizmet sunuluyor. İPhone akıllı telefonların böyle kullanıcılara sunduğu hizmetlerden birisi de fotoğraf paylaşımı. Çünkü iPhone akıllı telefonlarda birden çok minik işlem inşa ederek kolay bir şekilde fotoğraf paylaşma fırsatı elde edebiliyorsunuz. Bunun dışarısında yeniden belli ayarlar inşa ederek fotoğraflarınızı da yazmanız olası. Peki, iPhone akıllı telefonlarda fotoğraf paylaşımı ve yazdırması amaçlı yapmamız gerekli olan ayarlar neler? Ayrıntılarıyla inceleyelim.

iPhone'da Fotoğraf Paylaşma ve Yazdırma
Fotoğraf paylaşımı amaçlı bu noktada bir an önce iPhone akıllı telefonunuzdan fotoğraflar uygulamasını açmanız gerekmektedir. Çünkü yapacağımız ayarlarda bu kısımdan ifade edilecek. Fotoğraflar uygulaması üzerinden ise paylaşmak dilediğiniz resmin üst kısmına tıklamanız gerekmektedir. Fotoğraf seçimini de yaptıktan hemen ardından yukarıya gerçek bir ok işareti meydana geldiğini göreceksiniz.

Fotoğrafı paylaşmak amaçlı yukarıya halinde ok işarete basmanız gerekmektedir. Bu sekmeye bastığınızda resimi ne türlü paylaşmak dilediğinizi aşağı bölümde bulunan uygulamalar listesinden seçmeniz gerekmektedir. Seçiminizi yaptıktan hemen ardından paylaşımınız inşa edilmiş olacak. Şayet fotoğraflarınızı bastırmak istiyorsanız bu vaziyette da yeniden paylaş butonuna basmalı ve anında ardından aşağı bölümde bulunan menüden bu defa yazıcı ifadesini seçmelisiniz. Ek Olarak hemen ardından karşınıza iştirak eden listeden ilişkili meydana iştirak eden yazıcıyı seçmeniz yeteri kadar olacaktır.


1 yorum:

Yorum yapmayı unutmayın lütfen, yorum yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka konu ile alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için mail atabilirsiniz

Post Bottom Ad

Responsive Ads Here