Google Familiy Link Uygulaması İle Çocuğunuzu Sanal Dünyadaki Tehlikelerden Koruyun - Tekno Haber,Nasıl Yapılır,Blogger Dünyası,Hayatın İçinden Bilgiler

Post Top Ad

Responsive Ads Here

Google Familiy Link Uygulaması İle Çocuğunuzu Sanal Dünyadaki Tehlikelerden Koruyun

Share This

Google Familiy Link Uygulaması,Çocuğunuzu Sanal Dünyadaki Tehlikelerden KoruyunGünümüzde internet kullanımının giderek arttığı bir dönemden geçiyoruz. Özellikle akıllı telefon ve tablet kullanımının artmasının bunda büyük payı bulunuyor. Bu durumda her sorumlu ebeveynin aklına şu soru gelecektir “internetteki tehlikelerden çocuğumu nasıl koruyabilirim”. Bu sorunun akla gelmesinde sosyal medya olarak bildiğimiz sanal alemde birçok tehdidin var olmasıdır. Bu tehditler kimi zaman maddi kayıplar ile sonlanabileceği gibi bazen de ne yazık ki fiziksel şiddete kadar varabilmekte. İşte tam da bu noktada akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz çok güzel bir uygulama konusunda sizleri bilgilendireceğiz.
Önceleri davetiye sistemi ile kullanılabilen Google Family Link uygulaması artık herkesin kullanımına açıldı. Uygulama anne ve babalara yüksek oranda denetim yapabilme desteği sağlamakta. Bu denetim sağlayabilme özelliği ile çocuğunuzun internetteki sanal hayatlarını kontrol altına alabilmektesiniz. 13 yaş üzerinde olan çocukların giderek internet alemine daha çok bağlandığı günümüz şartlarında Google Famılıy Link uygulaması ile anne ve babaların çocuk hesapları açmasına, açılan hesapları denetleyebilmesine ve en önemlisi cihazları denetlemelerine imkan vermekte. Çocuğunuzun akıllı telefon ya da tabletlerde ne kadar zaman harcadığını, geçen kullanma süresinde hangi uygulamaları kullandığı gibi konularda bilgi sahibi olabilmektesiniz. Uygulamanın özellikleri bu kadar ile sınırlı değil. Sizlerde uygulamayı Google Play üzerinden ücret ödemeden indirebilir ve sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Yalnız cihazın en az Android 4.4 ya da İOS 9 sistemli olmaları gerekmekte.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmayı unutmayın lütfen, yorum yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka konu ile alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için mail atabilirsiniz

Post Bottom Ad

Responsive Ads Here