Telefonlara Taksit Yapılmayacak - Tekno Haber,Nasıl Yapılır,Blogger Dünyası,Hayatın İçinden Bilgiler

Post Top Ad

Responsive Ads Here

Telefonlara Taksit Yapılmayacak

Share This
Telefonlara Taksit Yapılmayacak
Telefonlara Taksit Yapılmayacak

Gıda alışverişlerinde kredi kartlarına taksit fırsatı getiren ve pek çok tüketiciyi de bu konuyla alakalı sevinçli eden Akp iktidarı gsm telefonları ile ilgili öyle ki zıt köşe inşa etti. bir Şubat 2014 tarihinde alıcıların altından kalkamayacakları borçların içine girmemeleri amaçlı gsm telefonu alımlarında var var olan taksit seçeneklerini kaldıran ve 9 aya indiren devlet bu kez bambaşka bir sokak haritası izliyor.

Dün akşam saatlerinde Nurettin Canikli aracılığıyla yapılmış var olan gsm telefonlarına da taksit fırsatı geliyor bildirmesinin sonrasında bu sabah Başbakan Binali Yıldırım bambaşka bir açıklama yayınladı. Binali Yıldırım gıda alışverişlerine yerleştirilen taksit seçeneğinin gsm telefonu ve öbür elektronik cihazlar   olabilitesi yüksek olmadığını ve bu ürünü alanların 6 ay taksit seçeneğinden yararlanabileceğini ifade etti. 9 ay var olan taksit olanağının hepten düşürülerek 6 ay bandına çekilmesi yepyeni telefonların indirilmeye çıktığı bugünler de kullanıcıları da epeyce üzmüş durumda.

Cep telefonu alımlarında faturaya ek sistemini devreye sokan alıcılar ise bundan epeyce zarar veren çıktıklarını her fırsatta belirtiyorlardı. Taksit sisteminin hepten kötüye gerçek gitmesi bilhassa Türkiye'de var var olan bilişim meraklılarını birçok huzursuz edecek benzeri gözüküyor. Elbet AK PARTI kanadından yapılmış var olan 2 farklı izaha ilaveten çeşitli bir açıklama gelmezse.

1 yorum:

Yorum yapmayı unutmayın lütfen, yorum yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka konu ile alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için mail atabilirsiniz

Post Bottom Ad

Responsive Ads Here