İphone 7 mi Google Pixel mi Daha Hızlı? - Tekno Haber,Nasıl Yapılır,Blogger Dünyası,Hayatın İçinden Bilgiler

Post Top Ad

Responsive Ads Here

İphone 7 mi Google Pixel mi Daha Hızlı?

Share This
İphone 7 mi Google Pixel mi Daha Hızlı
İphone 7 mi Google Pixel mi Daha Hızlı?Google Pixel ve Goole Pixel XL nihayetinde piyasaya takdim edildi. Google'ın akıllı telefonu iPhone 7 karşısında ne türlü bir hız performansı sergiledi? Hangisi ek olarak hızlı?

Google, yepyeni akıllı telefonu Google Pixel ve Google Pixel XL'yi 20 Ekim bakımından piyasaya çıkarttı. Kuvvetli donanımı ve yepyeni Google Asistan'ıyla ön tasarıya çıkan telefon, iPhone 7 karşısında ne türlü bir hız performansına sahip?
Yaptığı Bilişim videolarıyla öne çıkan YouTube kanalı SuperSaf TV, Google Pixel ve iPhone 7 Plus'ı karşın karşıya getirdi. Hız ve performans, parmak okuyucu hızı, kamera hızı, tarayıcı, uygulama ve Oyun benzeri çoğu meydanda 2 telefonu karşılaştırdı. Bakalım neticeler ne oldu?

Kabul etmek gerekmektedir, Apple'ın A10 işlemcisi hayli kuvvetli ve çabuk. Esasen bu vaziyet telefonların AnTuTu testlerinde de meydana çıkıyor. Google Pixel bilhassa oyun yüklemelerinde iPhone 7 Plus'ın gerisinde kalırken, öbür uygulamalarda ve işlemlerde 2 cihaz da kafa kafaya gidiyor.

Google Pixel kamera hızında üstün

Önemli bir puan da kamera hızları oluyor. Google Pixel kamera açılma hızları mevzubahis olduğunda iPhone 7'ye karşın üstünlük kuruyor.

İkinci mühim test 2 cihazın parmak okuyucu hızlarını bize gösteriyor. Bu meydanda Google Pixel, iPhone 7 Plus'a karşın yeniden kudretli gelmeyi başarıyor.

Elbette günün nihayetinde hüküm yeniden sizlere kalıyor. Hangi telefonun ek olarak sıkı meydana geldiği kullanıcı tecrübesiyle belirleniyor.

:: Sizce hangi telefon ek olarak iyi?

SDN-ShiftDelete.Net1 yorum:

  1. Furkanurhan808@gmail.com adresinden bana anlaşabilir misiniz?

    YanıtlaSil

Yorum yapmayı unutmayın lütfen, yorum yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka konu ile alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için mail atabilirsiniz

Post Bottom Ad

Responsive Ads Here