One Plus 3T Piyasaların Tozunu Almaya Geliyor, İşte Teknik Özellikleri - Tekno Haber,Nasıl Yapılır,Blogger Dünyası,Hayatın İçinden Bilgiler

Post Top Ad

Responsive Ads Here

One Plus 3T Piyasaların Tozunu Almaya Geliyor, İşte Teknik Özellikleri

Share This
One Plus 3T Piyasaların Tozunu Almaya Geliyor, İşte Teknik Özellikleri

One Plus 3T Piyasaların Tozunu Almaya Geliyor, İşte Teknik Özellikleri

Akıllı telefon piyasasında çoğu üretici ardı ardına modellerini ortaya sunmaya devam etmektedir. Bu üreticilerden biri durumda olan Çinli OnePlus, en son modeli OnePlus 3T hazırlığında.
Son dönemde çoğu şirket akıllı telefonlar modellerini ardı ardına sıralamaya devam etmektedir. Bunlardan biri durumda olan Çin meşeili şirket OnePlus en son modeli ile tekrardan çok konuşulacak.

OnePlus 3T modeli bir an önce bizi 5.5 inçlik Full HD optik AMOLED grafik ile karşılıyor. Snapdragon 821 yonga setini kullanan ürün, 6GB LPDDR4 HAFıZA ile güzel bir performans vaat ederken 64GB ya da 128GB durumda olan UFS 2.0 depolama kapasitesi alternatifleri kullanıcı tercihine bırakılmış. Arka bölümde 16MP kamera seçim edilirken, ön bölümde ise 8MP çözünürlükte bir kamera kullanılmış. Pil olarak 3400mAh kullanan ürün, Dash ile USB 2.0 Tip-C üzerinden çabuk şarj fırsatı sunuyor. İşletim sistemi olarak ise Android Işletim Sistemi 7.0 seçim edilmiş.

64GB sürüm amaçlı 439$ fiyatı istek edilirken, 128GB kapasiteli sürüm amaçlı ise 479$ fiyatı tercihine gidilmiş.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmayı unutmayın lütfen, yorum yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka konu ile alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için mail atabilirsiniz

Post Bottom Ad

Responsive Ads Here