Rüyalarınıza Girecek Telefon Xioami Mi Mix Nano Geliyor - Tekno Haber,Nasıl Yapılır,Blogger Dünyası,Hayatın İçinden Bilgiler

Post Top Ad

Responsive Ads Here

Rüyalarınıza Girecek Telefon Xioami Mi Mix Nano Geliyor

Share This
Rüyalarınıza Girecek Telefon Xioami Mi Mix Nano Geliyor
Rüyalarınıza Girecek Telefon Xioami Mi Mix Nano Geliyor

Xiaomi Mi Mix en son çağın en tek sürü konuşulan telefonu olabilmektedir. Grafik kasa oranıyla göz dolduran Xiaomi Mi Mix'e Nano isimiyle kardeş geleceği meydana çıktı.
Xiaomi Mi Mix en son çağın en tek sürü konuşulan telefonu olabilmektedir. Grafik kasa oranıyla göz dolduran Xiaomi Mi Mix'e  Nano isimiyle kardeş geleceği meydana çıktı. 5.5 inçlik yepyeni Mi Mix Nano teknik detaylarıyla göz dolduruyor.

Yüzde 90'lık grafik kasa oranıyla herkesi etkilemeyi muvaffak olan ve piyasaya çıktığında stokları 10 saniye içerisinde tükenen Xiaomi Mi Mix serüveni yepyeni tek model ile aynı ritimde devam edecek benzeri yaşanıyor. 5.5 inçlik ekrana sahip durumda olan Xiaomi Mi Mix Nano, Mi Mix'e yönelik belli bir süre ek olarak minik tek telefon olarak dikkat çekiyor. 2.5 GHz saat hızında personel Snapdragon 82bir'den gücünü meydan edevat, 4 GB HAFıZA ve 64 GB depolama alanıyla gelecek.

Android 7.0 Nougat ile çıkması beklenen Xiaomi Mi Mix Nano'nun fiyatı ya da ne süre duyurulacağı ise bilinmiyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmayı unutmayın lütfen, yorum yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka konu ile alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için mail atabilirsiniz

Post Bottom Ad

Responsive Ads Here