2017'de Çıkacak Olan Samsung Galaxy A5'in Teknik Özellikleri Açıklandı - Tekno Haber,Nasıl Yapılır,Blogger Dünyası,Hayatın İçinden Bilgiler

Post Top Ad

Responsive Ads Here

2017'de Çıkacak Olan Samsung Galaxy A5'in Teknik Özellikleri Açıklandı

Share This
2017'de Çıkacak Olan Samsung Galaxy A5'in Teknik Özellikleri Açıklandı

2017'de Çıkacak Olan Samsung Galaxy A5'in Teknik Özellikleri Açıklandı

Samsung’un beğenilen orta-üst seviye akıllı telefon serisi Galaxy A, önümüzdeki sene yeni modelleriyle gelmeye hazırlanıyor. Galaxy A5 (2017)’nin sızan görsel ve özellikleri, başarılı bir modelle karşı karşıya olacağımıza işaret ediyor.
Galaxy A5’in yeni modeli 4 ayrı renk opsiyonuyla geliyor. Bunlar mavi, siyah, altın ve roze altın. Ön kısımdan bakıldığında dizayn manasında pek bir farklılık göstermeyen cihazın donanımında ise geliştirmeler mevcut. 5,2 inçlik Full HD ekranla geleceği söylenen cihazın gücünü sekiz çekirdekli ve 1.8 GHz hızında çalışan Exynos 7880 işlemciden alacağı öne sürülüyor. 3 gigabayt RAM ve 32 gigabayt depolama alanının bulunacağı telefonun içinde 3.000 mAh pilin yer alacağı söyleniyor. Hem önde hem de arkada 16 mp çözünürlüğe sahip kameranın yer alacağı iddia edilen telefonun kutudan Android 6.0’la çıkacağı belirtiliyor. Eğer doğruysa Android 7.0’ın çıkışının üzerinden aylar geçirilmesine karşın sebep Samsung’un bu tür karar aldığı merak konusu. Henüz Samsung doğrultusundan resmi olarak doğrulanmayan görsel ve özelliklerin kesinleşmesi için bir vakit daha beklememiz gerekiyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmayı unutmayın lütfen, yorum yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka konu ile alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için mail atabilirsiniz

Post Bottom Ad

Responsive Ads Here