Eski Fotoğraflarınızı Dijitalleştiren Uygulama Photoscan - Tekno Haber,Nasıl Yapılır,Blogger Dünyası,Hayatın İçinden Bilgiler

Post Top Ad

Responsive Ads Here

Eski Fotoğraflarınızı Dijitalleştiren Uygulama Photoscan

Share This
Eski Fotoğraflarınızı Dijitalleştiren Uygulama PhotoscanEski Fotoğraflarınızı Dijitalleştiren Uygulama Photoscan


Akıllı telefonların henüz icat edilmediği zamanlarda çekilmiş gerçek bir fotoğrafı yok mu? Peki, bu fotoğrafları dijital platformlara aktarmayı hiç düşündünüz mü? Aslında, belki de sorunlar çok fazla, ama belki de tarayıcıdan geçen akıllı telefonun kamerasından gelen uzun süreli parlama veya ışık dengesizliğinin parlamaları gibi sorunlar muhtemelen size vazgeçirdi.
Tüm bu dezavantajları geride bırakan PhotoScan, parlaklık sorunsuz yüksek kalitede fotoğraflarınızı dijital hale getirmenize yardımcı olacaktır. PhotoScan, fotoğraflarınızı gerçek renk tonlarına mümkün olduğunca bozulmadan ve dijital fotoğraflara dönüştürmek için fotoğraf teknolojisi kullanır. Fotoğraflarınızı dijital ortama aktarmanıza izin vermeyen uygulama, Google Fotoğraflar ile senkronize olarak çalışır ve fotoğraflarınızı kitaplığınıza otomatik olarak aktarmanıza yardımcı olur.
Köşelerdeki basılı kopyaları dijital bir fotoğrafta dönüştürme fikrini kısa süre önce gördüyseniz, standart yöntemler yerine PhotoScan kullanarak sorununuzu büyük oranda azaltabilirsiniz.
 

1 yorum:

Yorum yapmayı unutmayın lütfen, yorum yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka konu ile alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için mail atabilirsiniz

Post Bottom Ad

Responsive Ads Here