Gionee'den 7000 maH Bataryalı Lüks Telefon - Tekno Haber,Nasıl Yapılır,Blogger Dünyası,Hayatın İçinden Bilgiler

Post Top Ad

Responsive Ads Here

Gionee'den 7000 maH Bataryalı Lüks Telefon

Share This
 Gionee'den 7000 maH Bataryalı Lüks Telefon

Gionee'den 7000 maH Bataryalı Lüks Telefon

Akıllı telefon piyasasına yeni giriş yapan firmalar, ürettikleri cihazlar ile kullanıcıların ilgisini çekmek istiyor. Çinli Gionee yeni akıllı telefonu olan M2017 ile pazara yeni bir nefes getirmeye hazırlanıyor.

Çinli Gionee firmasının yeni akıllı telefonu M2017, tasarımı ve özelliklerinin yanısıra fiyatıyla da dikkat çekiyor. 7000 mAh pil gibi büyük bir artısı tespit edilen telefon, akıllı telefonla uzun süreli kullanıma imkân sağlayacak gibi gözüküyor. Çinli geliştirici olan Gionee yeni ürettiği lüks segmentteki akıllı telefonu ile uzun süreli kullanım imkânı sunarken, teknik özellikleri ile de şaşırtıyor.

Gionee firmasının yeni ürünü M2017 6 gigabayt RAM, 128 gigabayt depolama kısmı yer aldığı gibi, 12 mp arka, 8 mp ön kameraya sahip olmasıyla dikkat çekiyor. M2017 cihazında ilaveten iki kat optik yakıştırma yapabilinirken, çift kavisli QHD AMOLED ekran ile satışa hazırlanıyor. Cihazda parmak izi okuyucusunun bulunduğunu da belirtelim.

M2017 cihazının belki de tek olumsuz tarafı işlemci olarak Snapdragon 653 kullanması. 7000 mAh pil ile bir arada 32 saat konuşma zamanı ve 26 saat kesintisiz video çekebilme özelliği, 2 gün aktif kullanım zamanı sağlıyor. Gionee M2017 akıllı telefonun 128 gigabayt'lık modeli 1000 dolardan satılacakken, 256 gigabayt'lık modeli ise 2446 dolardan satışa sunulacak. 6 Ocak tarihinde Çin'de satışa çıkacak olan cihazın daha ardından dünya çapında dağıtımına başlaması bekleniyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmayı unutmayın lütfen, yorum yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka konu ile alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için mail atabilirsiniz

Post Bottom Ad

Responsive Ads Here