Android Telefonlarda Yeterli Depolama Alanı Yok Hatası Çözümü - Tekno Haber,Nasıl Yapılır,Blogger Dünyası,Hayatın İçinden Bilgiler

Post Top Ad

Responsive Ads Here

Android Telefonlarda Yeterli Depolama Alanı Yok Hatası Çözümü

Share This
Android Telefonlarda Yeterli Depolama Alanı Yok Hatası Çözümü

Android Telefonlarda Yeterli Depolama Alanı Yok Hatası Çözümü

Yeterli depolama kısmı yok hatası alan kişiler için çözüm yolu göstereceğiz.  Gösterilecek çözüm yolları ram kartınızda yeterince alan olupta bu Hatayı alanlar için geçerlidir. Android cihazına program yüklemeye çalışıp da yükleyemeyenler bu husus vasıtası ile bundan sonra android programlarını kolaylıkla yükleyebilecek

 
Yeterli depolama kısmı yok hatası alanlar ilk olarak Google play bilgilerini temizlemesi gereklidir. Bunun için Ayarlar >> Uygulama Yöneticisi menüsünde yer alan Google play programlarını seçiyoruz ve bilgileri sil opsiyonuna tıklayarak bilgileri siliyoruz. Bu teknik olmaz ise aşağıdaki idaresi deneyin.


Bir evvelceki tekniği yapıpda şayet olmadıysa android cihazınızı Recovery Mod'da açın. Cihazınız Recovery Mod'da açmak için Ses açma + Home + Açma/Kapama tuşlarına aynı anda basılı tutun ve android cihazınızın kapanıp açılmasını bekleyin. Kapanıp açıldığı zaman android cihazınız Recovery Mod'da açılmış olacaktır.wipe cache partito ( daha evvelce yüklediğin programlardan kalan bilgileri temizlemeniz için tüketilir )
veya
wipe dalvik cache ( sarfedilen geçice dosyaları temizlemek için tüketilir )
Seçeneklerinden hangisi görünüyorsa seçerek bu problemden kurtulabilirsiniz.
Son olarak ;
reboot systemnow opsiyonuna tıklayarak android cihazınızı tekrardan  başlatın.UYARI: Cihazınızda tespit edilen her şey silinir bilginiz olsun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmayı unutmayın lütfen, yorum yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka konu ile alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için mail atabilirsiniz

Post Bottom Ad

Responsive Ads Here