İphone X'te Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır? - Tekno Haber,Nasıl Yapılır,Blogger Dünyası,Hayatın İçinden Bilgiler

Post Top Ad

Responsive Ads Here

İphone X'te Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Share This
İphone X'te Ekran Görüntüsü Nasıl Alınırİphone X'te Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?


Ana ekran tuşu olmayan iPhone X'de ekran resminin nasıl çekileceği merak konusu oldu ve Touch ID'ye elveda diyor. İşte bu sorunun cevabı ...

Apple'ın en yeni ve en güçlü akıllı telefonu iPhone X (10). Cihazın en belirgin ve cesur özelliklerinden biri şüphesiz çerçevesiz ekran. Yeni akıllı telefon tasarımı, çerçevesiz tasarım sayesinde telefonların önündeki tuşlar da kayboldu. Bu nedenle, iPhone X'deki ana ekran tuşu ve Dokunmatik Kimliğiniz bize elveda deyin. Bu nedenle, bir iPhone X kullanan veya alan bir kişi şu soruyu sorabilir: Ekran görüntüsünü nasıl alabilirim?


Bildiğiniz gibi, önceki Apple modellerinde ekran görüntüsü, açma / kapatma tuşuna ve ana ekran tuşuna aynı anda basarak çekildi. Yeni cihazda bir ekran görüntüsü (ss) alabilmek için güç düğmesine ve ses artırma tuşuna aynı anda basmanız gerekiyor.
Bir diğer ilgi çekici nokta, çekilen ekran görüntülerinin çentikli alanla birlikte görünmesi. Telefondaki çelişkili tasarım konseptinin yanında, kameranın her iki tarafı ve üstteki sensörler ekranla doludur.
Alım ekranında bu çentik, sensörlerle ayrılmış bir aralık olarak görünüyor. Apple'ın bu durumu düzeltmek için yaklaşan güncellemeyle devam edip etmeyeceğini yoksa onu olduğu gibi bırakacağına bakalım.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmayı unutmayın lütfen, yorum yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka konu ile alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için mail atabilirsiniz

Post Bottom Ad

Responsive Ads Here